dmrhn.com
tr | en

Kimiz

DEMNATURAL GEÇMİŞTEN BUGÜNE

DEMNATURAL 2007 yılında yönetim kurulu başkanı Demet Demirhan tarafından kuruldu. Şirketimiz Türkiye’de Natural Bitkisel ve Organik ürünler satışı yapan firmalar arasında yerini aldı. Yıllardır seçkinliğini koruyarak müşteri memnuniyeti ile büyüyerek bugüne gelmiştir. Dem Natural Kozmetik Med. San Dış Tic. Ltd. Şti olarak kurumsal kimliği ile 2013 yılında Organik Su Bazlı Propolis’in tek yetkili dağıtıcısı olarak faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Fitoterapi ve Yumeiho terapi uzmanı Demet Demirhan 1999 yılından bugüne birçok çalışmalara imza atmıştır. İlk projesi olan propolisi (Su Bazlı Propolis) olarak K.T.Ü biyokimya anabilim dalı başkanlığında devlet planlama teşkilatının desteği ile 1999 yılında Su Bazlı Propolis AR-GE çalışması başlatıldı. Hedefi, uzun yıllar boyunca edinmiş olduğu tecrübeler doğrultusunda, çalışmalarını ve araştırmalarını yapmış olduğu Organik ve Bitkisel ürünleri daha çok insana ulaştırmak ve insanlara daha sağlıklı ve daha iyi bir yaşam kalitesi sunmaktı. Yeni projelerini Dünyaya açılarak farklı ülkelerde başlatmayı kendisine hedef edinmiştir.

15 yılı aşkın süredir yapmış olduğu çalışmalar ve araştırmaları sürdüren Demirhan DEM NATURAL markası ile yine bir ilke imza atarak Organik kozmetik üretimini başlattı.

ŞİRKET PRENSİPLERİMİZ

Kurduğu şirket Demnatural ile tabiatın insanoğluna bahşetmiş olduğu nimetlerden elde edilen eşsiz ürünleri insanlarla tanıştırmaya başladı. Ürettiği ürünlerin olmazsa olmazı %100 doğal içerikli, kaliteli ve organik ürünler olmalarıydı.